Alice Najmanová

Body za aktivitu: 0

Hodnocení mého podnikání: PŘIPRAVUJEME

Podnikám v: Zdraví krása vlasy kosmetika

muj pribeh ikonaMůj podnikatelský příběh

Proč jsem začala podnikat:

Před osmi lety jsem přes celou místnost koutkem oka zahlédla nějaký dokument. Pán co v něm mluvil, měl silný australský přízvuk a povídal něco o moudrosti našeho těla uzdravit se, o komunikaci všech systémů a že když si vše správně povídá, jsme zdraví a náš život je hodnotnější.

Něco mě vytáhlo od rozdělané práce přímo do sedačky před obrazovku. Každé slovo Johna Veltheima padalo na velmi úrodnou půdu, všechno dávalo naprostý smysl a já věděla, že tohle musím prozkoumat více do hloubky.

Měla jsem štěstí, že v centru ve kterém jsem pracovala, byla holčina, která se léčebnou metodu BodyTalk Systém učila a potřebovala „pokusné králíky“ na svou praxi před zkouškami. Potřebovala jsem vyzkoušet na vlastní kůži, to o čem se mluvilo v dokumentu a semínko zvědavosti vzrostlo do chutě tuhle úžasnou metodu poznat hlouběji. O dva roky později jsem se i já v těhotenství stala certifikovanou terapeutkou BodyTalk Systému a stala se OSVČ téhož času ve Velké Británii.

 

Co bylo nejtěžší:

Toužila jsem se vrátit domů do rodné vlasti a praktikovat BodyTalk Systém v Čechách. Strach z neúspěchu mě však bránil a trvalo mi 4 roky vzít odvahu, vrátit se a začít podnikat v Čechách. Život mě trošičku popostrčil a já se se zabalenými kufry stála na Pražském letišti s rozhodnutím, že i tady to půjde. Trocha arogance, že jsem spoustu let žila v zahraničí, mi v začátcích pomohla si proklestit cestu i do míst ve kterých jsem nečekala, že bych se kdy mohla ocitnout. Pomalu jsem si však začala uvědomovat, že u nás je spousta úžasných projektů. Uviděla jsem, že i u nás „to jde“. Moje nafoukanost zmizela, ale nahradil jí starý známý strach z nového. S tímto stínem jsem se musela vypořádat, abych mohla vykročit do světa podnikání v Čechách.

 

Můj největší úspěch:

V podnikání jsem v začátcích a aklimatizace na „rodné prostředí“ trošku zbrzdila počáteční nasazení, ale za tu krátkou dobu jsem se naučila jednu důležitou věc, a to, že nesmím mít strach, že se nesmím bát udělat kroky k růstu a pak se začínají dít krásné věci.
Důležité informace

Můj web:  http://www.yourhealthwithin.com/

Jsem na telefonu:  728478919

Můžete mi i napsat:  alice@yourhealthwithin.com

Vítám nové přátele i “lajky”:  

Mám svůj profesní profil:  

Pravidelně Tvítuju:  

Jsem i jinde na síti:  

Podnikám jako:  OSVČ

Moji přátelé
Musíte být přihlášena, abyste si mohla zobrazit tuto stránku

ikona kontaktZeď příspěvků

Sem můžete psát svoje postřehy, poznámky, myšlenky, vkládat odkazy a fotografie.

Zeď je sdílená se všemi členkami a je pouze na vás,  komu povolíte, aby váš příspěvek viděl.

Toto můžou vidět pouze přátelé

Toto je soukromé