SladkéUmění.cz

Body za aktivitu: 0

Hodnocení mého podnikání: PŘIPRAVUJEME

Podnikám v: Restaurace kavárny občerstvení gastro catering

muj pribeh ikonaMůj podnikatelský příběh

Proč jsem začala podnikat:

Vystudovala jsem reklamní fotografii, ale gastronomie je má celoživotní vášeň, a tak jsem se tomu začala věnovat i na profesionální úrovni. Založila jsem projekt SladkéUmění.cz, který je prvním projektovým ateliérem na dorty a sladkosti. Je založen na zcela individuálním přístupu k zákazníkovi s ohledem na jeho nároky, přání, alergie, intolerance nebo přesvědčení. Zákazník u mě není limitován žádným jednotným výběrem z korpusů, příchutí či jiných složek. Pracuji na základě sestavení profilu zákazníka, zpracovávám návrhy včetně složení a následně realizuji zadání. Má práce se tak pro mé zákazníky stává sladkou vzpomínkou, a to je to, o co v tomto projektu jde.

 

Co bylo nejtěžší:

Vzhledem k tomu, že jsem projekt založila sama a sama v něm i figuruji jako umělecká cukrářka, jsou tedy hlavním úskalím finance. Veškeré vybavení, materiál a celkový chod projektu financuji postupně a sama. Obětovala jsem své práci opravdu celý svůj dosavadní život a nehodlám na tom nic měnit, tedy aspoň prozatím. Má práce se tak stala tím největším smyslem mého života a taky velkým žroutem mého času. Pak je velmi snadné domyslet si proč jsem téměř ve 30 letech stále svobodná a bezdětná a vzhledem k mému pracovnímu nasazení a nápadům, které se mi neustále rodí v hlavě, tomu tak zřejmě ještě pár let bude. Ničeho ale nelituji. Jsem spokojená.

 

Můj největší úspěch:

Jsem skromná a pokorná holka a každá úspěšně dokončená zakázka a kladné a někdy až dojemné zpětné vazby od mých zákazníků jsou pro mě velkým úspěchem a motivací. Za úspěch považuji každého nového zákazníka, který stojí o má díla, taktéž každá nová pokořená výzva, každá zkušenost a každý sebemenší pokrok.
Důležité informace

Můj web:  http://www.sladkeumeni.cz

Jsem na telefonu:  +420 736 535 473

Můžete mi i napsat:  info@sladkeumeni.cz

Vítám nové přátele i “lajky”:  http://www.facebook.com/sladkeumeni.cz

Mám svůj profesní profil:  

Pravidelně Tvítuju:  

Jsem i jinde na síti:  

Podnikám jako:  OSVČ

Moji přátelé
Musíte být přihlášena, abyste si mohla zobrazit tuto stránku

ikona kontaktZeď příspěvků

Sem můžete psát svoje postřehy, poznámky, myšlenky, vkládat odkazy a fotografie.

Zeď je sdílená se všemi členkami a je pouze na vás,  komu povolíte, aby váš příspěvek viděl.

Toto můžou vidět pouze přátelé

Toto je soukromé