Silvie Vilémová

Body za aktivitu: 16

Hodnocení mého podnikání: PŘIPRAVUJEME

Podnikám v: Marketing-IT-web-grafický-design

muj pribeh ikonaMůj podnikatelský příběh

Proč jsem začala podnikat:

Byla jsem zaměstnaná všeho všudy dva měsíc a to mi stačilo k tomu, abych pochopila, že tudy cesta pro mě nevede. Odjakživa jsem milovala svobodu, možnost volby, kreativitu a nic z toho mi zaměstnání neumožňovalo. Troufám si o sobě říct, že jsme velmi pracovitý člověk, ale chci pracovat s lidmi, které mám ráda, chci mít pracovní prostředí takové, jaké se mi líbí a v kterém se mi dobře pracuje a tvoří. Nechci dělat věci, o kterých si myslím, že nemají smysl. A už vůbec nechci mít striktně omezenou pracovní dobu. Nemyslím si, že člověku to myslí přesně od-do a ještě k tomu na jednom místě. Nejlepší nápady dostávám třeba na procházce v lese nebo v koupelně :) Všechny tyto důvody, možnost vlastní seberealizace, organizace času a to, že se chci do práce těšit, mě vedly k tomu, abych začala podnikat. A nejen to, všechny tyto důvody, mě drží nad vodou i ve chvílích, kdy podnikání není zrovna procházka růžovým sadem.

 

Co bylo nejtěžší:

Nejtěžší pro mě bylo stejně jako v osobním životě, dělat rozhodnutí v situacích, v kterých jsem se ocitla poprvé, člověk neměl žádné zkušenosti, byl poměrně důvěřivý a naivní, měl málo kontaktů a chabou znalost reálného podnikatelského prostředí. Všechno tohle překonat, uvědomit si a připustit si realitu bylo asi to nejtěžší.

 

Můj největší úspěch:

Pro mě je největší úspěch, že se do práce těším a živím se tím, co mě baví. Mám dvě fungující firmy, které mi umožňují se realizovat a tvořit v různých oblastech a přitom mi zbývá dost času na rodinu a přátelé. Podnikání je pro mě životní styl, který mi vyhovuje.
Důležité informace

Můj web:  http://www.vasefirma.com; http://www.dexum.cz

Jsem na telefonu:  

Můžete mi i napsat:  vilemova@vasefirma.com

Vítám nové přátele i “lajky”:  https://www.facebook.com/sil.vik.5

Mám svůj profesní profil:  https://www.linkedin.com/profile/view?id=214567135&trk=hp-identity-photo

Pravidelně Tvítuju:  

Jsem i jinde na síti:  

Podnikám jako:  s.r.o.

Moji přátelé
Musíte být přihlášena, abyste si mohla zobrazit tuto stránku

ikona kontaktZeď příspěvků

Sem můžete psát svoje postřehy, poznámky, myšlenky, vkládat odkazy a fotografie.

Zeď je sdílená se všemi členkami a je pouze na vás,  komu povolíte, aby váš příspěvek viděl.

Toto můžou vidět pouze přátelé

Toto je soukromé