Propagovat sebe, produktu, akci nebo službu na WomenUP! je jednoduché. Můžete si vybrat z několika možností.

 

1. Chci o sobě dát vědět (KOMUNIKACE)

Pokud chcete o sobě dát vědět, stačí si založit profil na WomenUP! a zapojit se do dění. Můžete psát články, kontaktovat ostatní nebo se účastnit akcí.

 

2. Chci propagovat vlastní společnost (PREZENTACE)

V tomto modulu již získáváte profil s odkazem na web a sociální sítě, možnost zveřejnit propagační fotky, videa, vkládání vlastních akcí a hlavně vlastní zápis v GEO.WomenUP!.

 

3. Chci být aktivní a užívat WomenUP! jako nástroj marketingu (BYZNYS)

S tímto profilem získáte již kompletní prezentaci a to včetně uveřejnění firemních kontaktů, ale navíc získáte reklamu pomocí bannerů na stránkách a v GEO.WomenUP!. Máte na výběr z několika možností umístění, zacílení reklamy, ale i různé varianty zobrazování a cílů vaší reklamní kampaně. Všechny možnosti jsou popsány na následujícím odkazu. Pokud máte profil Byznys, máte vybranou reklamní kampaň zdarma.

 

4. Chci jenom inzerci

Pokud chcete pouze inzerovat, je to možné, možnosti jsou v aplikaci GEO.WomenUP! a to následující:

  1. Pravý obdélníkový banner – zde umisťujeme maximálně 4 reklamy pod sebou. Ať už jsou bannery dva nebo čtyři, spravedlivě střídají svoje pozice, aby nedocházelo ke znevýhodnění některé reklamy.
  2. Horní podélný banner – zde se zobrazuje pouze jeden banner. Ale jsme schopny jich na této pozici střídat až pět pro každou lokalitu. A to opět tak spravedlivě, aby všechny reklamy dosáhly stejného počtu zobrazení.
  3. Podporovaná reklama v newsletteru na více než 2500 kontaktů (WomenUP)
  4. Podporovaná reklama v newsletteru pro adresáty z aplikace GEO
  5. Možnost propagačních článků

 

5. Chci spolupracovat

Protože jsme mladý projekt jsme ochotné spolupracovat. S nabídkou spolupráce nás kontaktujte a můžeme diskutovat o podmínkách spolupráce. Koho hledáme víme.